Візит учнів

Візит учнів ДП «Рогатинський лісгосп»

21 березня у міжнародний день лісу до ДП «Рогатинський лісгосп» завітали учні ЗОШ №1 м.Рогатин. Відзначають Міжнародний день лісу з метою привернення уваги суспільства, особливо молоді, до важливості лісів для всього людства, а також на необхідності дбайливо і шанобливого до них ставитися.

Під час спілкування з працівниками лісгоспу старшокласники дізнались про історію становлення підприємства, його структуру, особливості ведення лісогосподарської та лісокультурної справи.

візит учнів

Школярам провели екскурсію адмін. приміщенням підприємства, транспортним цехом, нижнім складом, ознайомили із специфікою роботи працівників лісової охорони, виробничих підрозділів, бухгалтерії, та, власне, з професією лісівника.

Директор розповів школярам про основні функції лісу та його значення в житті людини, необхідність відтворення лісових насаджень, охорону та захист лісу від шкідників та хвороб, про тваринний і рослинний світ Рогатинщини, який занесений до Червоної книги України та перебуває під охороною держави, пояснив, що Червона книга України є основний документом, в якому узагальнено матеріали про сучасний стан рідкісних і таких, що знаходяться під загрозою зникнення, видів тварин і рослин, на підставі якого розробляються наукові і практичні заходи, спрямовані на їх охорону, відтворення і раціональне використання.

візит учнів

Останнім етапом візиту школярів стало знайомство з лісовим розсадником, де їм показали як саме народжується майбутній ліс, роз’яснено.

Школярі активно висловлювали свої думки та обговорили роль лісів в існуванні планети.