Вічнозелений тризуб – присвята захисникам України

Вічнозелений тризуб – присвята захисникам України

Коли ворожа куля стинала життя українського захисника, сльози Батьківщини капали на рідну землю і проростали деревом. Мабуть, саме так з’явились ліси України.

Минули роки, історія повторюється і наша держава знову плаче, проводжаючи в останню путь своїх героїв. Пам’ять про їхню звитягу невмируща. Тому на честь воїнів-оборонців незалежності України Рогатинський лісгосп ініціював створення символічного тризубу з вічнозелених кущів самшиту.

Рослини у формі національного Герба працівники держпідприємства висадили на адміністративному подвір’ї установи. Кущі розростатимуться і не в’янутимуть, як і слава про подвиги українських воїнів – тих, хто береже наш мирний сон, і тих, хто, на жаль, на небесах молиться за Батьківщину.

Вічнозелений тризубВічнозелений тризуб

Нагадаємо, це не перша подібна патріотична акція Рогатинського держлісгоспу. У 2017 році на території Воронівського лісництва лісівники району заклали плодовий сад, присвячений героям АТО та Небесній сотні. Цими днями його доповнили новими сортами яблунь і груш.

Як відомо, дерево є символом життя, тож рядочки молодих саджанців даватимуть плоди, уособлюючи вічне життя загиблих патріотів.

Вічнозелений тризубВічнозелений тризуб