Створення лісів

У створенні лісів активну участь взяли органи місцевого самоврядування та державної виконавчої влади

Розуміючи необхідність виховання у молодого покоління дбайливого ставлення до природи, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження екологічної рівноваги на планеті до створення лісів активно долучилися органи місцевого самоврядування та державної виконавчої влади Рогатинщини.

Так, в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках» представники Рогатинської РДА та ДП «Рогатинський лісгосп» спільними зусиллями провели озеленення території навколо адмінбудинку райдержадміністрації, що на Галицькій, 65.

Перед початком садіння головний лісничий ДП «Рогатинський лісгосп» Бойко О.В. розповів присутнім про роботу лісівників, лісовідновлення, вирубки лісів. Він, зокрема, зазначив, що такими важливими спільними акціями ми привертаємо увагу громадськості до проблеми охорони й захисту лісу, такі дають можливість кожному зрозуміти, наскільки важкою і важливою є праця лісівника, наскільки стратегічно діють лісівники, вирощуючи ліси майбутнього.

Провівши відповідний інструктаж щодо технології посадки, всі взялися до праці. Організатори заходу відзначили неабияку дружню атмосферу, командний дух та злагоджену роботу і сподіваються, що з посаджених з любов’ю саджанців виростуть справжні кремезні дерева.

Від проведеної акції учасники отримали масу задоволення, так як поєднали дуже потрібну справу із відпочинком на свіжому повітрі, а особливо ті, хто на один день мав змогу покинути свій звичний кабінет і відправитися до царства природи – весняного лісу.

Варто зазначити, що така співпраця з представниками влади триває уже не перший рік.

Голова облдержадміністрації пообіцяв, що така співпраця з лісівниками буде і надалі продовжуватися, бо Україні потрібні нові ліси, і наш обов’язок думати про майбутні покоління, про державу через 50-100 років, про здоров’я нації!