Спільні навчання лісівників та рятувальників

Спільні навчання лісівників та рятувальників

Спекотна погода у поєднанні з низькою вологістю та постійними суховіями призводять до швидкого висихання трави. Це часто провокує  виникнення пожеж, адже достатньо недопалка чи іскри від автомобіля, щоб сталося загоряння. За таких умов вогонь легко може перейти на ліси та лісосмуги. Тож 5 квітня відбулась спільна нарада рогатинських рятувальників з працівниками ДП «Рогатинське лісове господарство», на якій обговорили питання попередження пожеж в природних екосистемах та охорони лісових насаджень від вогню.

На зустрічі наголошувалось, що пожежі в лісах дуже стрімко поширюються на великі території, а відтак – завдають значної шкоди навколишньому середовищу та створюють загрозу для людей. Як доводить практика, розмір збитків та масштаби лісових пожеж напряму залежать від вчасного втручання відповідних служб – пожежних формувань лісового господарства та фахівців ДСНС.

Присутні обговорили способи недопущення розповсюдження полум’я, тактики гасіння лісових пожеж, ознайомились зі змістом урядових документів, демонстрували системи нагляду за лісовим масивом.

Учасники заходу закріпили теорію спільними  тактико-спеціальними навчаннями, які є запорукою оперативних та злагоджених дій під час ліквідації реальної надзвичайної події.

Спільні навчання лісівників та рятувальників 2019Спільні навчання лісівників та рятувальників 2019


Спільні навчання лісівників та рятувальників 2019Спільні навчання лісівників та рятувальників 2019