Оголошення

Оголошення

У місцевого населення, громадських активістів іноді формується негативна думка щодо фінансово-господарської діяльності підприємства.

Якщо в майбутньому виникатимуть питання, що стосуються важливих аспектів лісового господарства і матимуть соціальний, культурний, економічний вплив в результаті господарської діяльності на громаду, слід оцінити будь-який потенційний негативний вплив у формі консультацій, що мають на меті досягнення порозуміння та згоди і прийняти компромісні рішення.

В процес планування лісогосподарських заходів за бажанням можуть залучатися місцеві громади, органи місцевого самоврядування, громадські організації та інші зацікавлені особи.

Місцеве населення має безперешкодний доступ на відвідування лісу з можливістю збирання грибів, ягід, трав для власних потреб, відпочинку, туризму, рекреації, випасання худоби. Доступ може бути обмежений у випадку стихійного лиха, пожежі чи інших випадках передбачених законодавством. Місцеві громади також мають можливість оскаржувати дії підприємства, якщо воно зачіпає їх права.