Несанкціоновані сміттєзвалища

Несанкціоновані сміттєзвалища – причина чи наслідок.

Чисто там, де не смітять, а не там де прибирають. Ця прописна істина, нажаль, актуальна. Купа недопалків чи поліетиленових пакетів здатна зіпсувати навіть наймальовничіші пейзажі. Навіщо вивозити сміття на спеціальне звалище і платити за це гроші, якщо можна просто викинути його в ліс абсолютно задарма? Напевно, цим керуються люди, які своїми діями перетворюють ліси у стихійні сміттєві звалища.

Але погодьтеся: “Який пейзаж?” Так і хочеться присісти та подихати свіжим лісовим повітрям, пройтися босими ногами по вранішній росі. Ні, швидше, втекти і не озирнутися.

02 лютого 2018 року головний лісничий ДП «Рогатинський лісгосп» Бойко О.В. провів нараду щодо протидії вивезення твердих побутових відходів із приватного сектору у лісові масиви.

На нараді було наголошено про викиди сміття із приватного сектору. Він зазначив, що, незважаючи на роз’яснювальну роботу, постійно збільшується кількість несанкціонованих сміттєзвалищ. З метою недопущення забруднення територій лісництв побутовими відходами затверджено графік проведення рейдів працівниками державної лісової охорони та поліції в місцях найбільшого скупчення сміття.

Для того, щоб стало чистіше на вулиці, в лісі, на березі озера, тощо, потрібно перестати смітити. Не залишайте сміття після себе, не викидайте його на узбіччі. Навчайте своїх дітей правильного ставлення до природи, бо її вже майже не залишилося. Будьте людьми, бо завтра вам не буде де погуляти з дітьми. Хочеться жити у квітнику, а не у власноруч створеній помийній ямі. Тож у чому річ? Почнімо із себе.

Адміністрація підприємства звертається до усіх мешканців, яким відомі випадки викидання сміття в несанкціонованих місцях, звертатися з повідомленнями за телефоном: 22-353