Екскурсія лісгоспом для юних екологів

Екскурсія лісгоспом для юних екологів

Про любов до природи та її значення у житті людини можна говорити багато. Однак справжнє розуміння цінності природних ресурсів дасть хоча б одне практичне заняття чи навчальна екскурсія до лісу. Саме з такою метою у ДП «Рогатинське лісове господарство» нещодавно завітали учні Рогатинського ліцею №1 зі своїм наставником Оксаною Панчишин.

Юні гості є членами команди «За життя», яка готувалась до участі в обласному конкурсі колективів екологічної просвіти. Школярі представляли виступ на тему «Моя мала Батьківщина», отож цікавились у лісівників особливостями цієї галузі на території Рогатинського району.

Інженер по відводах і таксації лісосік Олег Березовський провів молодим екологам краєзнавчо-пізнавальну екскурсію лісгоспом та базовим розсадником, показав озеленену територію підприємства, розповів про його роботу та власне про професію лісівника, основні функції лісу і його значення в житті людини. Особливо зацікавила природолюбів тема вирощування сіянців та догляду за ними, правилами поведінки і пожежної безпеки в лісі.

Головний лісничий ДП «Рогатинське лісове господарство» Олександр Бойко пояснив учням місію акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», подякував за їхню активність, допитливість, цілеспрямованість, небайдужість до природи і побажав високих здобутків на прийдешніх змаганнях.

Плоди дитячої роботи не забарились – команда «За життя» увійшла до трійки найкращих в області, посівши ІІІ місце.

Екскурсія лісгоспом для юних екологів 2019Екскурсія лісгоспом для юних екологів 2019


Екскурсія лісгоспом для юних екологів 2019Екскурсія лісгоспом для юних екологів 2019Екскурсія лісгоспом для юних екологів 2019