День працівника лісу

Святкування Дня працівників лісового господарства 2018

14 вересня 2018 року, на території Галицького національного природного парку (с. Крилос) відбулося масштабне святкування Дня працівників лісового господарства.

На заході зібралися лісівники з усіх підприємств області. Працівників лісу та гостей свята привітали святковим концертом, вручили грамоти та квіти. Урочисто вшанували захисників України, які захищають країну на Сході, а також їхніх матерів.

День працівника лісу 2018 День працівника лісу 2018

Свято розпочалося з дитячого майданчика. Маленьким гостям працівники парку провели захоплюючу екскурсію Центром реабілітаціїх диких тварин та Музеєм природи.

День працівника лісу 2018 День працівника лісу 2018

Також гості відвідали експозиції лісових культур та насіння, відвідали майстер клас с топінарію, виставку лісівничої і мисливської зброї, різьбярства, а також виробів зі шкіри для мисливців від майстрів та студентів Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва.

Також усіх бажаючих частували бограчем, бринзою, будзом, смаженою картоплею і баранчиком, печеним на вертелі та іншими смачними стравами та напитками.

Після виступів музичних і танцювальних колективів, на подіум вийшли моделі, які презентували колекцію одягу під назвою «В дикиих умовах» дизайнерки з Івано-Франківська Аліни Валіщук.

Подробиці у відеосюжеті: